Vlněná dětská přikrývka

Vlněná dětská přikrývka

1180,00  vč DPH

Popis

Náplň: 100% střižní ovčí mykaná vlna z českých chovů

Potah: 100% sypkovina nebo 100% sypkovina s antibakteriální úpravou barvy krémové

Dětská vlněná přikrývka s láskou vytvořená pro naše i vaše malá robátka 💚 Víme, že děti potřebují mít ve svém pelíšku teplo a útulno. Jemně nadýchá ovčí vlna vytvoří v pelíšku děťátka jedinečné mikroklima, které v zimě hřeje a v létě nenechá tělo přehřát. Zároveň je ovčí vlna prodyšná, přirozeně antibakteriální a hypoalergenní. Je to to nejlepší z přírody, co našim dětem můžeme dopřát 💚

PoužÍváme OVČÍ VLNU POUZE Z ČESKÝCH CHOVŮ – dlouhodobě spolupracujeme s našimi osvědčenými chovateli, které známe bezmála již 30 let, co se práci s ovčí vlnou věnujeme.

Do našich vlněných přikrývek zpracováváme ovčí vlnu z těchto druhů oveček: Merino, Merinolandschaf, Texel a jejich kříženců, jejichž vlněná vlákna mají optimálních 23 – 25 mikronů.

Jako POTAHOVÝ MATERIÁL používáme:

  • českou luxusní sypkovinu z česaných přízí, jde o 100% bavlnu v té nejvyšší kvalitě. Tato sypkovina je prodyšná a krásně splývavá
  • stříbroaktiv – jde o 100% bavlněnou sypkovinu s certifikovanou antialergickou úpravou

Rozměry: 135×95 cm

Přikrývky z mykané ovčí vlny jsou unikátní svými jedinečnými vlastnostmi. Ovčí vlna působí blahodárně na naše tělo. Prohřívá celý organismus a díky své vlastnosti odvádět od těla pot vytváří tzv. suché teplo, které ulevuje od bolestí kloubů a svalů.

💚 Každá vlněná přikrývka nám projde pod rukama, její výroba je vymazlená od začátku do konce 💚