Vlněná dětská sada

Vlněná dětská sada

1600,00  vč DPH

Popis

Náplň: 100% střižní ovčí mykaná vlna z českých chovů

Potah:

  • 100% sypkovina (100% bavlna) s antibakteriální úpravou barvy krémové
  • 100% bavlna saténové úpravy, barvy bílé

Dětská vlněná sada s láskou vytvořená pro naše i vaše malá robátka 💚 Víme, že děti potřebují mít ve svém pelíšku teplo a útulno. Jemně nadýchá ovčí vlna vytvoří v pelíšku děťátka jedinečné mikroklima, které v zimě hřeje a v létě nenechá tělo přehřát. Zároveň je ovčí vlna prodyšná, přirozeně antibakteriální a hypoalergenní. Je to to nejlepší z přírody, co našim dětem můžeme dopřát 💚

PoužÍváme OVČÍ VLNU POUZE Z ČESKÝCH CHOVŮ – dlouhodobě spolupracujeme s našimi osvědčenými chovateli, které známe bezmála již 30 let, co se práci s ovčí vlnou věnujeme.

Do našich vlněných přikrývek zpracováváme ovčí vlnu z těchto druhů oveček: Merino, Merinolandschaf, Texel a jejich kříženců, jejichž vlněná vlákna mají optimálních 23 – 25 mikronů.

Jako POTAHOVÝ MATERIÁL používáme:

💚 českou luxusní sypkovinu z česaných přízí, jde o 100% bavlnu v té nejvyšší kvalitě s úpravou stříbroaktiv – tato sypkovina je jemná, prodyšná a odolná. S certifikací antialergické úpravy.

💚 saténový klot  – jde o 100% bavlnu, látka je prodyšná, splývavá a nešustí.

Rozměry:

  • přikrývka: 135×95 cm
  • polštář: 60×40 cm 

Výrobky z mykané ovčí vlny jsou unikátní svými jedinečnými vlastnostmi. Ovčí vlna působí blahodárně na naše tělo. Prohřívá celý organismus a díky své vlastnosti odvádět od těla pot vytváří tzv. suché teplo, které ulevuje od bolestí kloubů a svalů.

💚 Každý vlněný produkt nám projde pod rukama, jeho výroba je vymazlená od začátku do konce 💚