Polovinu našeho života se věnujeme zpracování ovčí vlny v Beskydech

V roce 1991 jsme navázali na tradici šití vlněných přikrývek v Čeladné, která sahá až do předválečné doby. Za tu dlouhou dobu si dovolíme říct, že ovčí vlně, jejímu zpracování a péči o ni opravdu rozumíme a za kvalitou našich vlněných přikrývek si stojíme.
Za chovateli oveček 🐏 🐑 jsme najezdili tisíce kilometrů, rukama nám prošly stovky kil ovčí vlny a osobně vybíráme české sypkoviny a potahové materiály na přikrývky a polštáře… a stále můžeme říct, že nás to baví.
Za těch téměř 30 let jsme výrobu našich vlněných přikrývek a polštářů dovedli k dokonalosti a vybavili jsme tisíce ložnic nejen v Česku, ale také v zahraničí.
Jsme rádi, že se přírodní materiály opět dostávají do povědomí lidí a že zájem o ně stále stoupá. My svoje znalosti nyní předáváme další generaci – naši dceři, která s naší firmou vyrostla, a jejíž 3 děti byly chovány v poctivých vlněných zavinovačkách 😌
Máme tedy vše osobně otestováno, odzkoušeno a s láskou vyladěno💚

„Ovčí vlna je jedinečný přírodní materiál, který vyniká řadou úžasných vlastností. Je prověřená staletími a my věříme, že její hodnotu předáme i dalším generacím … protože to má smysl.“

💚Zdeněk Mitura, zakladatel