Francouzská přikrývka KLASIK

Francouzská přikrývka KLASIK

od 1350,00  vč DPH

Popis

Náplň: 100% polyesterová namykaná stříž (měkké duté vlákno)

Potah: Dena: směs 35% bavlny a 65% polyesteru, barva bílá

Přestože naší specializací jsou již léta výrobky z ovčí vlny, jako doplňkovou výrobu šijeme také přikrývky a polštáře z dutého vlákna. Výrobky z dutého vlákna jsou lehké, dobře drží tvar a objem. Výhodou těchto výrobků je možnost praní a celkově jejich snadná údržba.

💚 Nabízíme tyto varianty francouzské přikrývky:

  • 200 x 220 – délka: 200 cm a šířka: 220 cm s náplní z měkkého dutého vlákna. Tato široká přikrývka je vhodná do postelí „king size“ nebo užších manželských postelí. Nejčastěji si ji však objednávají jednotlivci, kteří se chtějí pořádně zachumlat pod širokou přikrývku, nebo maminky, kterým se v noci pod peřinou objeví malí dětští cestovatelé 💚
  • 200 x 240 –  délka: 200 cm a šířka: 240 cm s náplní z měkkého dutého vlákna. Tato partnerská přikrývka je naše nejprodávanější, je určena na celoroční používání.

💚 Hřejivost:

  • Letní přikrývka s náplní 150g/m2 namykaného polyesterového rouna. Je určena pro letní období a také pro ty, kteří snesou lehčí přikrývku i přes zimu.
  • Celoroční přikrývka s náplní 300g/m2 namykaného polyesterového rouna. Jestli hledáte klasickou přikrývku, která vám zaručí spaní v teple po celý rok, tak jste ji našli..

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.