Saténová vlněná přikrývka

Saténová vlněná přikrývka

od 2330,00  vč DPH

Popis

💚

Na vaše přání jsme vyvinuli odlehčené vlněné přikrývky – na povrchu vás pohladí saténový omak a zevnitř zahřeje vlněné rouno z českých oveček. Tato přikrývka je splývavější než klasická přikrývka prošitá v sypkovině a při ohybech nešustí.

 💚

PoužÍváme OVČÍ VLNU POUZE Z ČESKÝCH CHOVŮ – dlouhodobě spolupracujeme s našimi osvědčenými chovateli, které známe bezmála již 30 let, co se práci s ovčí vlnou věnujeme.

Do našich vlněných přikrývek zpracováváme ovčí vlnu z těchto druhů oveček: Merino, Merinolandschaf, Texel a jejich kříženců, jejichž vlněná vlákna mají optimálních 23 – 25 mikronů.

💚SATÉNOVÉ ODLEHČENÉ VLNĚNÉ PŘIKRÝVKY:

           💚 extra slim : mimořádně lehká   přikrývka stvořena pro letní večery  🌞Tato tenká přikrývka je plněná 600 g mykaného rouna

  • 💚 slim: lehoučkých 800g ovčího rouna prošitého v hebké povrchové látce – tato vlněná přikrývka je určena pro ty, kteří se tak rádi odkopávají 🙂   
  • 💚 letní: v této splývavé saténové vlněné přikrývce je prošito 1000g ovčího rouna
  • 💚 lehká celoroční: tato saténová přikrývka vás zahřeje svými 1200g ovčího rouna

Náplň: 100% střižní ovčí mykaná vlna z českých chovů

Potah: 100% bavlněná tkanina z česaných přízí saténového omaku

 

Přikrývky z mykané ovčí vlny jsou unikátní svými jedinečnými vlastnostmi. Ovčí vlna působí blahodárně na naše tělo. Prohřívá celý organismus a díky své vlastnosti odvádět od těla pot vytváří tzv. suché teplo, které ulevuje od bolestí kloubů a svalů. Ovčí vlna si sama reguluje teplotu a kolem našeho těla vytváří mikroklima, (v zimě hřeje, v létě izoluje od tepla).

Zároveň je ovčí vlna velmi vzdušná a prodyšná a přirozeně antibakteriální a hypoalergenní.

💚 Každá vlněná přikrývka nám projde pod rukama, její výroba je vymazlená od začátku do konce 💚

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.