Francouzská vlněná přikrývka

Francouzská vlněná přikrývka

od 5250,00  vč DPH

Popis

Náplň: 100% střižní ovčí mykaná vlna z českých chovů

Potah: 100% sypkovina bílé barvy

PoužÍváme OVČÍ VLNU POUZE Z ČESKÝCH CHOVŮ – dlouhodobě spolupracujeme s našimi osvědčenými chovateli, které známe bezmála již 30 let, co se práci s ovčí vlnou věnujeme.

Do našich vlněných přikrývek zpracováváme ovčí vlnu z těchto druhů oveček: Merino, Merinolandschaf, Texel a jejich kříženců, jejichž vlněná vlákna mají optimálních 23 – 25 mikronů.

💚 Nabízíme tyto varianty francouzské vlněné přikrývky:

  • 200 x 200 – délka i šířka je 200 cm. Poslední dobou oblíbený rozměr pro ty, kteří se tak rádi zahrabávají pod veeelkou peřinou 🙂
  • 200 x 220délka: 200 cm a šířka: 220 cm s náplní 1,7 kg ekologicky vyprané mykané ovčí vlny. Tato široká vlněná přikrývka je vhodná do postelí „king size“ nebo užších manželských postelí. Nejčastěji si ji však objednávají jednotlivci, kteří se chtějí pořádně zachumlat pod širokou přikrývku, nebo maminky, kterým se v noci pod peřinou objeví malí dětští cestovatelé 🙂
  • 200 x 240 –  délka: 200 cm a šířka: 240 cm s náplní 1,8 kg ekologicky vyprané mykané ovčí vlny. Tato partnerská přikrývka je naše nejprodávanější, je určena na celoroční používání.
  • 220 x 240 – délka: 220 a šířka 240 cm s náplní 2 kg ekologicky vyprané mykané ovčí vlny. Tato partnerská přikrývka je prodloužená, vhodná pro vysoké páry.

💚 Jako POTAHOVÝ MATERIÁL používáme bílou luxusní sypkovinu z jemných česaných přízí, dvakrát měkčenou – to zaručuje její hebkost a splývavost. Jde o 100% bavlnu v té nejvyšší kvalitě.

Přikrývky z mykané ovčí vlny jsou unikátní svými jedinečnými vlastnostmi. Ovčí vlna působí blahodárně na naše tělo. Prohřívá celý organismus a díky své vlastnosti odvádět od těla pot vytváří tzv. suché teplo, které ulevuje od bolestí kloubů a svalů. Ovčí vlna si sama reguluje teplotu a kolem našeho těla vytváří mikroklima, (v zimě hřeje, v létě izoluje od tepla).

Zároveň je ovčí vlna velmi vzdušná a prodyšná a přirozeně antibakteriální a hypoalergenní.

💚 Každá vlněná přikrývka nám projde pod rukama, její výroba je vymazlená od začátku do konce 💚

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.