Prodloužená vlněná prošitá přikrývka

Prodloužená vlněná prošitá přikrývka

od 2860,00  vč DPH

Popis

Náplň: 100% střižní ovčí mykaná vlna z českých chovů

Potah: 100% sypkovina nebo 100% sypkovina s antibakteriální úpravou (barvy krémové)

Vlněné přikrývky jsme v naší rodinné firmě léta pečlivě vyvíjeli tak, aby si každý našel „tu svou“.

PoužÍváme OVČÍ VLNU POUZE Z ČESKÝCH CHOVŮ – dlouhodobě spolupracujeme s našimi osvědčenými chovateli, které známe bezmála již 30 let, co se práci s ovčí vlnou věnujeme.

Do našich vlněných přikrývek zpracováváme ovčí vlnu z těchto druhů oveček: Merino, Merinolandschaf, Texel a jejich kříženců, jejichž vlněná vlákna mají optimálních 23 – 25 mikronů.

💚 Nabízíme 3 varianty prodloužené vlněné přikrývky:

  • Letní přikrývka s náplní 1500 gramů ekologicky vyprané mykané ovčí vlny. Je určena pro letní období a také pro ty, kteří snesou lehčí přikrývku i přes zimu.
  • Celoroční přikrývka s náplní 1700 gramů ekologicky vyprané mykané ovčí vlny. Tato přikrývka je naše nejprodávanější, je určena na celoroční používání.
  • Zimní přikrývka s náplní 1900 gramů ekologicky vyprané mykané ovčí vlny. Jde o velmi teplou přikrývku určenou do méně vytápěných prostor a zimomřivce.

💚 Jako POTAHOVÝ MATERIÁL používáme:

  • českou luxusní sypkovinu z česaných přízí, jde o 100% bavlnu v té nejvyšší kvalitě. Tato sypkovina je prodyšná a krásně splývavá
  • stříbroaktiv – jde o 100% bavlněnou sypkovinu s certifikovanou antialergickou úpravou

Přikrývky z mykané ovčí vlny jsou unikátní svými jedinečnými vlastnostmi. Ovčí vlna působí blahodárně na naše tělo. Prohřívá celý organismus a díky své vlastnosti odvádět od těla pot vytváří tzv. suché teplo, které ulevuje od bolestí kloubů a svalů. Ovčí vlna si sama reguluje teplotu a kolem našeho těla vytváří mikroklima, (v zimě hřeje, v léte izoluje od tepla).

Zároveň je ovčí vlna velmi vzdušná a prodyšná a přirozeně antibakteriální a hypoalergenní.

💚 Každá vlněná přikrývka nám projde pod rukama, její výroba je vymazlená od začátku do konce 💚

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.