Vlněný relaxační váleček

Vlněný relaxační váleček

1150,00  vč DPH

Popis

Tak tyto vlněné válečky jsme poprvé ušili před 30 lety a stále se těší velké popularitě 😊 Tento malý pomocník napěchovaný pouze voňavým ovčím rounem se dá použít na tolik způsobů.. Ovčí vlna prohřívá organismus a vytváří tzv. suché teplo, které ulevuje od bolesti svalů, šlach a kloubů. Vlna si sama reguluje teplotu, odvádí pot a kolem našeho těla vytváří příznivé mikroklima. 

Váleček je ideální na podložení hlavy k úlevě krční páteře, k podložení nohou k úlevě kyčlí a beder při spaní na boku, nebo jej prostě můžete použít k relaxačnímu cvičení a odpočinku. Fantazii se meze nekladou 🙂 Jistě jej ocení i děti .. u nás váleček například používají při stavění bunkrů a úkrytů..

💚 Váleček má rozměr 45 cm x 15 cm a dodáváme jej včetně krásně ušitého povlaku ze 100% certifikované tištěné bavlny 🌱

A z jakých materiálů pro vás naše výrobky vyrábíme?

V naší rodinné manufaktuře používáme vypranou 100% střižní ovčí mykanou vlnu pouze z českých chovů – dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými farmáři, které známe bezmála již 30 let, co se práci s ovčí vlnou věnujeme. Krásně voňavé ovčí rouno poté plníme do 100% sypkoviny z česaných přízí české výroby s certifikací OEKO-TEX® STANDARD 100 ✅ v krásných pudrových  barvách.

🐑 Do našich vlněných výrobků zpracováváme ovčí vlnu z těchto druhů oveček: Merino, Merinolandschaf, Texel a jejich kříženců, jejichž vlněná vlákna mají optimálních 23 – 25 mikronů. Namícháním těchto různých vlněných vláken dosahujeme pro nás optimálních vlastností- jako jsou např. jemnost, pružnost, poddajnost a velký termoregulační rozsah. 

💚 Každý vlněný produkt nám projde pod rukama, jeho výroba je vymazlená od začátku do konce 💚