Spokojený zákazník

Celkové hodnocení

5.0

13 hodnocení

Přidat hodnocení

Spokojený zákazník je pro nás prioritou.
Jsme hrdí na to, že tradice našich vlněných přikrývek se v mnoha rodinách drží již po 3 generace.

Skvělá rodinná firma

Již poněkolikáté jsme u Vás nakoupili velmi kvalitní zboží. Velice Vám za něj děkujeme, bylo a je vždy vynikající a té nejvyšší kvality. Ale to co se snad nedá ani ani slovy vyjádřit je Váš lidský a neskutečně milý a vřelý vztah k zákazníkovi. Jste všichni tak hodní, ochotni a lidští….. Přejene Vám všem jen to nejlepší, ať se Vám daří, ale hlavně jste stále takoví příjemní lidé jaké Vás známé.

Radek a Renata Kostelníkovi
5. 6. 2024

Nejlepší přikrývky

Přikrývky používáme celá rodina řadu let, teď i manžel polštář. Naprostá spokojenost se vším všudy. Výrobky, rychlost dodání, komunikace. Naprosto skvělá česká firma.

Barbora Verbová
22. 8. 2023

Vlněné přikrývky a polštáře

Koupila jsem vlněné přikrývky a polštáře vše krásně zpracované,velmi dobrá komunikace s obchodem…a příjemná cena zboží …velmi příjemný spánek v nových peřinách děkuji mohu jen doporučit

Zuzana
15. 5. 2023

Děkujeme

Dnes nám přikrývky dorazily. Jsou po všech stránkách naprosto skvělé, voňavé, lehounké, nadýchané, krásně ušité. No prostě nádhera! Moc Vám za ně děkuji i za ochotu se změnou objednávky i rekordně rychlým dodáním. Myslím, že jste předčily veškerá naše očekávání!
Martin Hlavinka
31. 3. 2023

Dobrý den pane Mituro,

chtěl bych Vám a celé Vaší firmě poděkovat za dodané přikrývky, které jsme si u vás objednali. Vše dorazilo v naprostém pořádku. Jsme velmi překvapeni jak jsou přikrývky kvalitně a poctivě zpracovány. Velice nás těší, že jsme vsadili na správnou firmu v této oblasti a  jsme rádi, že taková poctivá práce ještě v dnešní době existuje:). Přejeme celé Vaší rodinné firmě stabilní kořeny v této nepříliš příznivé době a spoustu spokojených zákazníků, s čímž asi nemáte problém:)

Hezký den všem z Mitury,

pozdrav do Beskyd posílají

Dušan a Simona z Jizerských hor:)
10. 11. 2022

Vlněné přikrývky a polštáře od Miturových mohu jedině doporučit! Jsou velice příjemné, je pod nimi teplo přesně „tak akorát“ – ani zima a ani příliš horko a jsem moc ráda, že jsou vyrobeny takovou skvělou rodinnou firmou. 😉 Přeji Vám hodně úspěchů a naše celoroční přikrývky a polštáře určitě nejsou posledními produkty, které od Vás máme 😉

Jana
20. 3. 2022

SKVĚLÁ VLNĚNÁ PŘIKRÝVKA

Objednali jsme u vás vlněnou přikrývku. Zpracováním a kvalitním materiálem hodně předčila naše očekávání. A jak se pod ní krásně usíná 👍. Děkujeme.

Rosťa
23. 9. 2020

Péřové peřiny

Děkujeme za úžasné péřové peřiny, jsou jako od babičky 🙂 Doporučuji všem svým známým!!

Pavlína
30. 7. 2020

Nemám slov

Úplne skvělí a perfektní. Polštáře a přikrývky od Miturů zná již celá má rodina a kamarádi. Vřele doporučuji. Děkuji za hezký spánek.

Lada Krizek
2. 5. 2020

Rodinná tradice

Polštáře od Mituru vlastnila už má babička. Moje máma jim byla taky věrná. A ja taky s radostí a požitkem dodržuji rodinnou tradici.

Tana
18. 4. 2020

Mezi Plůtky

Dostali jsme na vás kontakt v hotelu Mezi Plůtky, už dlouho jsme se tak dobře nevyspali!! Opravdu úžasná kvalita a to spaní 🙂 Už pod vašima přikrývkama spí celá naše rodina. Zdravíme z Prahy

Betka M.
30. 11. 2019

Perfektní

Přikrývka od vás je prostě jednička. Čekáme miminko, tak se chystáme objednat také dětskou vlněnou sadu. Děkujeme!!

Jan Malý
10. 8. 2019

Vsechno je supr

Nemám, co bych vytknul. Materiál, spracování a dodání na jedničku.
Vrele doporučuji a určite se jeste vrátím.

Karel
12. 3. 2019