Vlněný prošitý polštář se zdrhovadlem

Vlněný prošitý polštář se zdrhovadlem

od 1250,00  vč DPH

Popis

Náplň:

Vnější polštář: 100% střižní ovčí mykaná vlna z českých chovů, vnitřní náplň / polštářek:  100% polyesterové vločky

Potah: 100% sypkovina nebo 100% sypkovina s antibakteriální úpravou, vnitřní polštářek: 100% bavlna

PoužÍváme OVČÍ VLNU POUZE Z ČESKÝCH CHOVŮ – dlouhodobě spolupracujeme s našimi osvědčenými chovateli, které známe bezmála již 30 let, co se práci s ovčí vlnou věnujeme.

Do našich vlněných přikrývek zpracováváme ovčí vlnu z těchto druhů oveček: Merino, Merinolandschaf, Texel a jejich kříženců, jejichž vlněná vlákna mají optimálních 23 – 25 mikronů.

💚 Proč jsme se rozhodli zkombinovat přírodní ovčí vlnu a polyesterové rouno?  Na základě našich bohatých zkušeností s ovčí vlnou a Vašimi potřebami a požadavky jsme vyvinuli kombinovaný polštář. Mykané ovčí rouno je úžasný materiál, ale má jediný malý nedostatek – malá „tvarová paměť“. Tzn, že po čase používání a zátěže ovčí rouno v polštáři slehne. Proto jsme ovčí vlnu zkombinovali s úžasnou tvarovou pamětí polyesterového rouna a Vy se můžete těšit z nadýchaného polštáře. Navíc se dá vnitřní náplň vyprat v pračce.

💚 Zároveň vnější polštář plněný nadýchaným ovčím rounem nabízí všechny benefity tohoto nádherného přírodního materiálu, který působí blahodárně na naše tělo. Prohřívá celý organismus a díky své vlastnosti odvádět od těla pot vytváří tzv. suché teplo, které ulevuje od bolestí kloubů a svalů. Ovčí vlna si sama reguluje teplotu a kolem našeho těla vytváří mikroklima, (v zimě hřeje, v léte izoluje od tepla).

Ovčí vlna je velmi vzdušná a prodyšná a přirozeně antibakteriální a hypoalergenní.

💚 Nabízíme tyto varianty kombinovaného polštáře:

  • 90 x 70 
  • 70 x 50

💚 Jako POTAHOVÝ MATERIÁL používáme:

  • českou luxusní sypkovinu z česaných přízí, jde o 100% bavlnu v té nejvyšší kvalitě. Tato sypkovina je prodyšná a krásně splývavá.
  • stříbroaktiv – jde o 100% bavlněnou sypkovinu s certifikovanou antialergickou úpravou

💚 Každý vlněný produkt nám projde pod rukama, jeho výroba je vymazlená od začátku do konce 💚