Vlněná prošitá přikrývka

Vlněná prošitá přikrývka

od 2580,00  vč DPH

Popis

Náplň: 100% střižní ovčí mykaná vlna z českých chovů

Potah: 100% sypkovina nebo 100% sypkovina s antibakteriální úpravou barvy krémové. Sypkovina je české výroby.

PoužÍváme OVČÍ VLNU POUZE Z ČESKÝCH CHOVŮ – dlouhodobě spolupracujeme s našimi osvědčenými chovateli, které známe bezmála již 30 let, co se práci s ovčí vlnou věnujeme.

Do našich vlněných přikrývek zpracováváme ovčí vlnu z těchto druhů oveček: Merino, Merinolandschaf, Texel a jejich kříženců, jejichž vlněná vlákna mají optimálních 23 – 25 mikronů.

 

💚 Nabízíme tyto varianty klasické vlněné přikrývky:

  • Saténová –  naše nejlehčí vlněná přikrývka s náplní 800 gramů ekologicky vyprané ovčí vlny. Jako potahový materiál jsme vybrali lehoučký bavlněný satén. Ideální lehoučká letní přikrývka..
  • Letní  1kg  naše druhá nejlehčí vlněná přikrývka s náplní 1000 gramů ekologicky vyprané ovčí vlny. Je určena pro letní období a také pro ty, kterým stačí lehká přikrývku i přes zimu. Ideální do bytů.
  • Letní  1,2 kg  –  lehká přikrývka s náplní 1200 gramů ekologicky vyprané ovčí vlny. Je určena pro letní období a také pro ty, kteří snesou lehčí přikrývku i přes zimu. Ideální do bytů.
  • Celoroční 1,3 kg     přikrývka s náplní 1300 gramů ekologicky vyprané ovčí vlny. Tato přikrývka je určena na celoroční používání do teplejších ložnic.
  • Celoroční  1,5 kg  –  přikrývka s náplní 1500 gramů ekologicky vyprané ovčí vlny. Tato přikrývka je naše nejprodávanější, je určena na celoroční používání do chladných ložnic.
  • Zimní přikrývka s náplní 1700 gramů ekologicky vyprané ovčí vlny. Jde o velmi teplou přikrývku určenou do méně vytápěných prostor a zimomřivce.

💚 Jako POTAHOVÝ MATERIÁL používáme:

  • českou luxusní sypkovinu z česaných přízí, jde o 100% bavlnu v té nejvyšší kvalitě. Tato sypkovina je prodyšná a krásně splývavá
  • stříbroaktiv – jde o 100% bavlněnou sypkovinu s certifikovanou antialergickou úpravou

Přikrývky z mykané ovčí vlny jsou unikátní svými jedinečnými vlastnostmi. Ovčí vlna působí blahodárně na naše tělo. Prohřívá celý organismus a díky své vlastnosti odvádět od těla pot vytváří tzv. suché teplo, které ulevuje od bolestí kloubů a svalů. Ovčí vlna si sama reguluje teplotu a kolem našeho těla vytváří příznivé mikroklima, (v zimě hřeje, v létě izoluje od tepla).

Zároveň je ovčí vlna velmi vzdušná a prodyšná a přirozeně antibakteriální a hypoalergenní.

💚 Každá vlněná přikrývka nám projde pod rukama, její výroba je vymazlená od začátku do konce 💚

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.